BOTAVIKOS

 

 

 Súvisiaci obrázok

 

 

Znamená dokonalú starostlivosť o vlasy a telo založenú na rastlinných a bylinných výťažkoch bez pridania nebezpečnej chémie.

 

BOTAVIKOS znamená starostlivosť, ktorá vám umožní obnoviť prirodzenú rovnováhu pokožky, harmonizovať jej fyziologické procesy, navráti pokožke i vlasom zdravý vzhľad. Zároveň jej umožní dýchať a neudusí ju pod nánosom bežných chemickým prídavných látok.

 

Prírodné kozmetické výrobky BOTAVIKOS sú zaujímavým súzvukom prírodných kompozícií esenciálnych olejov, ktoré premenia bežné rituály v starostlivosti o telo a vlasy do aromatického zážitku.

 

 

Vôňa produktov BOTAVIKOS je spôsobená prítomnosťou prírodných esenciálnych olejov v zložení, ktoré poskytujú produktom ich pozitívne vlastnosti. Aromakompozícia, pomerne zložitá a mnohostranná, bola špeciálne navrhnutá pre produkty spoločnosti BOTAVIKOS profesionálnymi aromaterapeutmi. 

 

 

Zloženie produktov BOTAVIKOS je úplne bezpečné. 

 

PREČO BOTAVIKOS aromatherapy? 

 

Jedinečnosť kozmetiky spoločnosti BOTAVIKOS spočíva nielen v prírodnom zložení, ale aj v komplexnom, mnohostrannom zmyslovom súzvuku prirodzených kompozícií esenciálnych olejov v každom produkte.

 

Všetky bylinné produkty neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a nie sú testované na zvieratách (ANIMAL-FRIENDLY) a sú vhodné pre vegánov (VEGAN).

 

Tvorcovia značky Botavikos sú inšpirovaní samotnou prírodou. A stále viac sú presvedčení, že príroda poskytla všetko, čo je potrebné pre zdravie a krásu.

 

Na medzinárodnej súťaži InterCHARM professional 2017 v Moskve obsadila Botavikos víťazstvo hneď v troch kategóriách.

 

  • neobsahuje parabény
  • neobsahuje silikóny
  • neobsahuje minerálne oleje
  • neobsahuje SLS/SLES
  • netestovaná na zvieratách (animal friendly)
  • neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu (vhodná pre vegánov)
  • neobsahuje detergenty
  • využíva poznatky z aromaterapie a efektívne ich kombinuje vo svojich produktoch

 

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu