BOTAVIKOS

 

 

 Súvisiaci obrázok

 

 

 

BOTAVIKOS znamená dokonalú starostlivosť o vlasy a telo založenú na rastlinných a bylinných výťažkoch bez pridania nebezpečnej chémie.

Prírodné šampóny, balzamy a masky  sa o  vaše vlasy  s jemnosťou postarajú. Vlasy nielen zbavia chemikálií, očistia ich ale aj ponechajú prirodzenú rovnováhu vlasovej pokožke.

 

Pri prechode na prírodnú kozmetiku v starostlivosti o vlasy po chvíli zistíte, že vaše vlasy sú silnejšie, zlepší sa ich rast, sú menej krehké a poddajnejšie. Farba vlasov vyzerá inak, dlhšie vydrží, končeky prestanú vyzerať ako bez života a nemusia byť tak často podstrihované. Lupiny zmiznú. A to všetko preto, že prírodné šampóny a balzamy neobsahujú ingrediencie, ktoré "udusia" vlasy a konečne sa vrátia do reálneho života!

 

Čím dlhšie budete používať prírodné produkty na vlasy, tým sa vaše vlasy stanú zdravšími.

 

Zloženie šampónov a balzamov BOTAVIKOS je úplne bezpečné. V zložení nenájdete parabény, silikóny, minerálne oleje, SLS/SLES. Všetky produkty sú animal friendly.

BOTAVIKOS produkty sú citlivé na detergenty.

 

Vôňa šampónov a balzamov BOTAVIKOS je spôsobená prítomnosťou prírodných esenciálnych olejov v zložení, ktoré poskytujú produktom ich pozitívne vlastnosti. Aromakompozícia, pomerne zložitá a mnohostranná, bola špeciálne navrhnutá pre produkty spoločnosti BOTAVIKOS profesionálnymi aromaterapeutmi. 

 


Všetci chceme mať lesklé a krásne vlasy, ktoré sa nafúknu zdravím. Môžete dosiahnuť krátkodobý účinok s pomocou nebezpečných chemikálií alebo skutočne poskytnúť vlasom starostlivosť s prírodnými prostriedkami. Voľba je na vás!

 

 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu