Henné color Paris

Henna (latinsky Lawsonia) je rastlina kerovitého charakteru dorastajúca do výšky 2 až 3 metrov. Z jej hladkých podlhovastých listov sa po usušení a zomletí získava prášok zelenej farby s veľmi príjemnou vôňou. Tým je získaná 100% prírodná farba bez akýchkoľvek chemických prísad.

 

Henna je prírodné farbivo, ktoré sa používa po tisícročia na farbenie vlasov, nechtov, pokožky a v kozmetických prípravkoch. Už v starom Egypte poznali hennu a hojne ju využívali na farbenie a dnes zažíva znova svoj veľký návrat. Veľmi obľúbená je najmä kvôli jej prírodnému zloženiu, ktoré uprednostňujú ľudia s alergiami, kožnými ochoreniami, ale aj všetci, ktorí preferujeme prírodné produkty.

 

Okrem toho, že vám vlasy zafarbí prírodným spôsobom, má aj ďalšie špecifické vlastnosti, ktoré pomôžu pri padaní vlasov. Zároveň zlepšujú kvalitu a rast vlasov. Henna dodáva vlasom prírodné bielkoviny a tým stimuluje ich rast.

 

Taktiež pomáha opraviť a zahojiť praskliny vo vlase a regeneruje vlasové korienky. Zabraňuje lámaniu vlasov a prinavracia vlasom lesk. Navodzuje rovnováhu pH vlasov a tým zabraňuje ich predčasnému padaniu. Poskytuje vlasom ochranu pred vonkajšími škodlivými vplyvmi ako aj pred poškodením vlasov z dôvodu ich sušenia fénom Henna je aj výborným kondicionérom, ktorý zjemní vaše vlasy a dodá im lesklý vzhľad. Udržuje vo vlasoch vlhkosť a vlasy sa stávajú jemnými a hodvábnymi.

 

 Henné Color Paris je kvalitná francúzka značka ktorá prináša na trh s prírodnou kozmetikou úžasné prírodné farby na vlasy. Základom henny je henna samotná a indigo. Dôležitou informáciou je, že farby neobsahujú amoniak a peroxid.

 

 Z najznámejších účinkov henny spomenieme len tie najdôležitejšie:

  • posilňuje jemné, riedke a oslabené vlasy
  • zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov
  • zamedzuje prílišnému masteniu vlasovej pokožky
  • predchádza tvorbe lupín a zápalom vlasovej pokožky
  • zamedzuje nadmernému vypadávaniu a rednutiu vlasov
  • zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov
  • chráni pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia
  • spevňuje vlasové korienky a podporuje rast vlasov
  • prinavracia vlasom pevnosť, pružnosť, objem a lesk
 

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu